O nas

Historia firmy

“Omegga” Sp. z. o.o powstała w sierpniu 1992 roku, założona przez Joannę Korwin-Kulesza. Jest rodzinną firmą, świadczącą kompleksową obsługę księgową, kadrowo-płacową oraz usługi z zakresu doradztwa podatkowego i finansowego. W skład rodziny wchodzą córki Katarzyna i Małgorzata Korwin-Kulesza.

Zajmujemy się zarówno firmami krajowymi, jak i zagranicznymi, działającymi w różnych segmentach rynku. Do grona naszych Klientów należą nie tylko duże podmioty, do których obligatoryjnie stosuje się zasady pełnej księgowości, zatrudniające wielu pracowników lecz również małe, kilkuosobowe firmy.

Zespół “Omegga” Sp. z o.o., w swojej codziennej pracy, posługuje się językiem angielskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim, co znacznie ułatwia kontakt z kontrahentami zagranicznymi, którzy stanowią znaczną grupę naszych Klientów.

W swojej pracy korzystamy z oprogramowania m.in. Symfonia, Wf Fakir, Wf Gang, Raks. Naszym Klientom gwarantujemy poufność i bezpieczeństwo informacji. Dane są przechowywane i przetwarzane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, zgodnie z wymogami polskiego prawa. Posiadamy certyfikaty elektronicznego podpisu deklaracji i wszelkich innych dokumentów, co przyspiesza i zapewnia bezpośredni dostęp urzędów do tych danych.

Naszymi atutami są:

Jesteśmy firmą rodzinną

Będąc firmą rodzinną gwarantujemy stałą obsługę, bezpośredni kontakt z właścicielkami, dbamy również o wysoką jakość oferowanych przez nas usług.

Firma rodzinna oznacza tradycję, wiarygodność, rzetelność, solidność, zaufanie sumienność i indywidualne podejście do klienta. Zaufanie naszych klientów w dużym stopniu wynika z osobistej odpowiedzialności właścicieli, gwarantujących jakość świadczonych usług własnym nazwiskiem.

Wieloletnie, praktyczne i wielobranżowe doświadczenie

Działamy na polskim rynku już od ponad 24 lat. Obsługujemy małe, kilkuosobowe firmy i duże przedsiębiorstwa, z wielu różnych branż takich jak: budowlana, prawnicza, gastronomiczna, reklamowa, poligraficzna, sprzedaż hurtowa i detaliczna, sprzedaż internetowa czy wolne zawody. Naszymi Klientami jest wiele firm zagranicznych, między innymi z Hiszpanii, Szwecji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Austrii.

Indywidualne podejście

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dostosowując do Niego naszą ofertę. Sprawami każdego z nich od A do Z zajmuje się jedna osoba. W trudnych okresach finansowych dla naszych Klientów negocjujemy stawki, a rozpoczynającym dopiero działalność oferujemy korzystne stawki. Wykonujemy również usługi niestandardowe, takie jak załatwianie formalności w imieniu Klienta. Ponadto, jesteśmy elastyczni pod względem ustalania godzin kontaktu i spotkań.

Certyfikaty, referencje i ubezpieczenie

Każdy z członków rodziny posiada wydane przez Ministra Finansów licencje na usługowe prowadzenie ksiąg handlowych. Otrzymaliśmy liczne referencje od zagranicznych i polskich klientów. Firma jest wpisana na listę doradców podatkowych. Ponadto jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilno-prawnej.

Praktyczna wiedza i doświadczenie w zakładaniu nowych Spółek

Oferujemy przy tym pakiet usług – obsługę notarialną, sporządzanie wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego w zakresie przekształcenia, likwidacji oraz innych czynności wymagających zgłoszenia, wsparcie doradcy bankowego, a także konsultacje prawa pracy i bhp u odpowiednich fachowców.

Ciągłe zdobywanie i pogłębianie wiedzy na temat zmian w obowiązującym prawie

Naszym Klientom oferujemy szkolenia w zakresie obowiązującego prawodawstwa.