Jesteśmy firmą rodziną. Nasza rodzinność to trzy pokolenia kobiet od wielu lat tworzących i rozwijających przedsiębiorstwo. Fundamenty firmy budowała na początku lat 90-tych Joanna Korwin-Kulesza. W 2006 roku na stałe dołączyła córka Katarzyna , a w 2009 roku młodsza córka Małgorzata. Nasza firma jest członkiem Fundacji Firmy Rodzinne i stowarzyszona w Inicjatywie Firm Rodzinnych. Firma rodzinna to dobra marka, która cieszy się zaufaniem. Dla odbiorców i konsumentów stanowi gwarancję stabilności, uczciwości i dbałości o najwyższą jakość dostarczanych produktów i usług.

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych powstało w 2008 roku w Warszawie z inicjatywy osób, reprezentujących środowiska biznesu, akademickie oraz eksperckie. IFR jest obecnie największą organizacją reprezentującą środowisko firm rodzinnych w Polsce. Misją jest budowanie w Polsce wolności gospodarczej, państwa prawa i społeczeństwa obywatelskiego, którego filarem jest środowisko firm rodzinnych. Więcej na www.firmyrodzinne.pl

Fundacja Firmy Rodzinne

Fundacja Firmy Rodzinne (FFR) powstała w 2011 roku. Fundacja stawia sobie za cel, aby poprzez integrację, wspieranie oraz promowanie działań, zadbać o wspólny interes rodzin biznesowych. Dzięki działaniom Fundacji zyskuje się możliwość skorzystania z pomocy, wiedzy oraz doświadczeń innych firm rodzinnych podczas spotkań mentoringowych w firmach prowadzonych rodzinnie.

Więcej na www.firmyrodzinne.org